Firmalar

Iran Air

Anasayfa | Hakkımızda | Nasıl Online Bilet Alırım? | Bilgi Bankası | Bize Ulaşın
Yurtiçi Uçak Bileti Yurtdışı Uçak Bileti Charter Uçak Bileti
Türk Hava Yollari Anadolujet Atlasjet Sunexpress Borajet Onurair Pegasus
Yurtiçi
Yurtdışı
Charter
 
Ankara , Türkiye
Fikir Paylaş

Bilgi Bankası

Şehir Rehberi   Ülke Rehberi   Havayolu Firmaları   Kampanyalar   Tavsiyeler   Faydalı Bilgiler   Haberler

Firma Ara

Iran Air
Iran Air
 
Iran Air
 
Iran Air
 
Iran Air

İran Airways Mayıs 1944 kurulmuş 17 yıldır haftada birkaç uluslararası uçuşları ile büyük bir iç rota haline ( 1945-1962 ) gelmeyi başarmıştır. İranlılar için daha fazla refah ve konfor güvenliği için yüksek kapasiteli bir sipariş ekipman az olmaması, ulusal bir havayolu şirket kurmak için ulaştırma bakanlığı tarafından önerilen bir tasarıyı onaylayan bakanlar kurulu için şartları sağladıktan sonra İran Airways ve Pars Airways, "Iran Air" olarak yeni bir havayolu şirketi oluşturmak için birleşti. Bu yeni havayolu Nisan 1962 yılında faaliyete başlamıştır.

Sitemizin karşılaştırmalı uçak bileti listeleme özelliği sayesinde siz değerli ziyaretçilerimiz Iran Air firmasının yanısıra sizin belirlediğiniz kriterler doğrultusunda diğer uçak firmalarını da görüntüleyebileceksiniz. Böylece size en uygun uçak biletine karar verip kredi kartınız ile online olarak satın alabileceksiniz.

Iran Air Yazısı ile Alakalı Yazılar

Emirates
Emirates
Emirates, Dubai, BAE merkezli bir havayolu şirketidir. Dubai Hükümeti`ne ait olan Emirates, Birleşik Arap Emirlikleri’nin uluslararası havayolu şirketidir. Kurulduğu günden bu yana ikinci yılı hariç her yılını karlılıkla bitiren Emirates, ticari temellerde çalışan bir havayolu olarak Dubai Hükümeti’nden finansal destek, garanti ve koruma almadan ticari faaliyetlerine devam ediyor.
 
Air Berlin
Air Berlin
Air Berlin, Lufthansa`dan sonra Almanya`daki en büyük ikinci havayolu şirketidir. Şirket Akdeniz`deki tatil merkezlerine, Kuzey Afrika`daki merkezlere, Kanarya Adaları`na, Avrupa`daki büyük merkezlere ve Almanya`daki 20 noktaya uçuşlar düzenlemektedir.
 
arabul.com
Yurtiçi Uçak Bileti Yurtdışı Uçak Bileti Charter Uçak Bileti
Anasayfa
Hakkımızda
Bilgi Bankası
İletişim Bilgileri
Turizm ve Ulaşım
Bu site bir İkia Turizm Ltd. Şti. kuruluşudur. İçerik veya görseller izin alınmadan kullanılmaz. © Copyright 2008 - 2014.
Yetkili acente İKİA Turizm 'dir. Sistem alt yapısı İpek TR / BiletAll tarafından kurulmuştur. Havayolları bilgi ve rezervasyon kaynağı İpek TR / BiletAll' dır. Kullanım Koşulları - Gizlilik Politikamız - İptal İade Şartları