Firmalar

Borajet

Anasayfa | Hakkımızda | Nasıl Online Bilet Alırım? | Bilgi Bankası | Bize Ulaşın
Yurtiçi Uçak Bileti Yurtdışı Uçak Bileti Charter Uçak Bileti
Türk Hava Yollari Anadolujet Atlasjet Sunexpress Borajet Onurair Pegasus
Yurtiçi
Yurtdışı
Charter
 
Ankara , Türkiye
Fikir Paylaş

Bilgi Bankası

Şehir Rehberi   Ülke Rehberi   Havayolu Firmaları   Kampanyalar   Tavsiyeler   Faydalı Bilgiler   Haberler

Firma Ara

Borajet
Borajet
 
Borajet
 
Borajet
 
Borajet

Borajet, bölgesel havacılık alanında yeni bir yaklaşımla hizmet vermek üzere, 2008 yılında kuruldu. Yeniden yapılanma çalışmalarını ve yeni yatırımlarını tamamlayan Borajet; yepyeni hatları, deneyimli ve yenilenmiş kadrosu, kaliteli ve emniyetli hizmet anlayışıyla uçuşlarınıza değer katıyor. Ülkemizin zorlu ve değişken coğrafi koşulları nedeniyle, birçok noktaya varabilmek için uzun ve yorucu karayolculukları yapmak gerekiyor. Borajet, sunduğu alternatif hatlarla bu yolculukları gökyüzüne taşıyarak güçlükleri ortadan kaldırıyor. Birçok kentimiz, Borajet sayesinde, hava yolu ile birbirine bağlanıyor.
Geniş gövdeli uçakların iniş yapamadığı havalimanlarına seferler düzenleyen Borajet’le, tüm yolculara havayolu ile daha fazla seyahat etme imkanı tanınıyor. Yolcularımız, ihtiyaca yönelik olarak özenle hazırlanmış olan uçuş ağı planlamasıyla, daha önce uçulmamış rotalarda yolculuk etmenin keyfine varıyor.

BORAJET GÖKYÜZÜNDEKİ AYRICALIĞINIZ

Uçuş konforu adına tüm ayrıntıların titizlikle düşünülüp hayata geçirildiği Borajet yolculukları, alışılmışın dışında bir uçuş deneyimi sunuyor.
Geniş, rahat koltuk aralıkları ve deri kaplı koltuklar uçuşlarınızı prestijli seyahatlere dönüştürürken, ücretsiz ikramlarımız keyfinize keyif katıyor. Ayrıca, gideceğiniz yere kısa sürede varacağınızı bilmenin rahatlığı, uçmayı daha da zevkli hale getiriyor.
On-line rezervasyon, on-line check-in ve ücretsiz koltuk seçimi olanakları uçuş öncesi süreçlerini kolaylaştırırken, bazı bölgelerimizde faaliyete geçmiş olan havalimanı varışlı ve kalkışlı servislerimiz uçuş öncesi sonrasında da Borajet avantajlarını yaşamanızı sağlıyor.

UÇUŞUN TADINI ÇIKARMANIZ İÇİN… SONSUZ BİR GÜVEN DUYGUSUYLA

Borajet uçuşlarında, Amerika’dan Avrupa’ya 80 farklı ülkede 150’den fazla havayolunda güvenle kullanılan, ileri teknoloji ürünü ATR 72-500 tipi uçaklarla hizmet verilmektedir.
ATR 72-500, bölgesel havacılık için en uygun uçak tipidir. Turboprop teknolojisine sahip olan bu uçakların gövde ve iniş takımları jet uçaklarına göre daha farklıdır ve gerektiğinde sıkıştırılmış toprak zemine bile emniyetle inip kalkabilir. Yüksek uçuş emniyeti ile tüm coğrafi şartlarda, her türlü hava koşulunda pist ayrımı yapmaksızın uçabilir. Jet uçaklar 2000 metreye ihtiyaç duyarken, ATR 72-500 tipi uçaklar 600 metrelik pistlerde rahatlıkla iniş ve kalkış yapabilir.
Uçaklarda bulunan ve motorların durması sözkonusu olduğunda bile planör gibi süzülerek sıkıştırılmış toprak zemine bile iniş yapma imkanı sunan pervaneler, kayda değer bir güvenlik unsurudur.
Borajet sadece emniyetli uçuşlar sunan uçaklarıyla değil, her zaman yolcusunun yanında olmayı benimsemiş kurumsal yapısıyla da güven duygunuzu pekiştiriyor. Verdiği sözleri her koşulda yerine getiren Borajet, konuklarını varacakları noktalara mutlaka ulaştırıyor.

Ayrıca Borajet, küçük stol havaalanlarından küçük gövdeli uçaklar ile büyük havaalanlarına besleyici uçuşların yapılmasını içeren havayolu taşımacılığı yapan havayolu şirketidir. 22 Nisan 2010 tarihinde T.C. Ulaştırma Bakanlığı Sivil Havacılık Genel Müdürlüğünden (SHGM) aldığı ruhsatla Türkiye`de dolmuş uçak taşımacılığı yapacak ilk şirket olmuştur.

Borajet Yazısı ile Alakalı Yazılar

Emirates
Emirates
Emirates, Dubai, BAE merkezli bir havayolu şirketidir. Dubai Hükümeti`ne ait olan Emirates, Birleşik Arap Emirlikleri’nin uluslararası havayolu şirketidir. Kurulduğu günden bu yana ikinci yılı hariç her yılını karlılıkla bitiren Emirates, ticari temellerde çalışan bir havayolu olarak Dubai Hükümeti’nden finansal destek, garanti ve koruma almadan ticari faaliyetlerine devam ediyor.
 
Air Berlin
Air Berlin
Air Berlin, Lufthansa`dan sonra Almanya`daki en büyük ikinci havayolu şirketidir. Şirket Akdeniz`deki tatil merkezlerine, Kuzey Afrika`daki merkezlere, Kanarya Adaları`na, Avrupa`daki büyük merkezlere ve Almanya`daki 20 noktaya uçuşlar düzenlemektedir.
 
arabul.com
Yurtiçi Uçak Bileti Yurtdışı Uçak Bileti Charter Uçak Bileti
Anasayfa
Hakkımızda
Bilgi Bankası
İletişim Bilgileri
Turizm ve Ulaşım
Bu site bir İkia Turizm Ltd. Şti. kuruluşudur. İçerik veya görseller izin alınmadan kullanılmaz. © Copyright 2008 - 2014.
Yetkili acente İKİA Turizm 'dir. Sistem alt yapısı İpek TR / BiletAll tarafından kurulmuştur. Havayolları bilgi ve rezervasyon kaynağı İpek TR / BiletAll' dır. Kullanım Koşulları - Gizlilik Politikamız - İptal İade Şartları