Firmalar

Atlasjet

Anasayfa | Hakkımızda | Nasıl Online Bilet Alırım? | Bilgi Bankası | Bize Ulaşın
Yurtiçi Uçak Bileti Yurtdışı Uçak Bileti Charter Uçak Bileti
Türk Hava Yollari Anadolujet Atlasjet Sunexpress Borajet Onurair Pegasus
Yurtiçi
Yurtdışı
Charter
 
Ankara , Türkiye
Fikir Paylaş

Bilgi Bankası

Şehir Rehberi   Ülke Rehberi   Havayolu Firmaları   Kampanyalar   Tavsiyeler   Faydalı Bilgiler   Haberler

Firma Ara

Atlasjet
Atlasjet
 
Atlasjet
 
Atlasjet
 
Atlasjet

Uçuş ve yer güvenliğini en üst seviyeye çıkarmak isteyen Atlasjet, Yolcularının memnuniyetini ve sürekliliğini sağlamak, verimliliği arttırmak, insan faktörü, iş güvenliği ve çevresel değerlere önem vermek, operasyonlarda zaman uyumunu sağlamak ve tüm süreçlerde sürekli gelişim sağlamak gibi değerlere sahiptir.

Atlasjet Havacılık A.Ş. 14 Mart 2001 tarihinde Öger Holding A.Ş. tarafından kurulmuştur. İç ve Dış Hatlarda Tarifesiz Seferlerle Yolcu ve Yük Taşımacılığı yapmak üzere ruhsatlandırılan Atlasjet, ilk uçuşunu 1 Haziran 2001 tarihinde gerçekleştirmiştir.

Uçuş operasyonuna 2 adet Boeing B-757-200 tipi uçak ile başlayan ve Eylül 2001’de aynı tipte üçüncü uçağını alan Atlasjet, Temmuz 2003 tarihinde yine aynı tipte dördüncü uçağını da filosuna dahil etmiştir.
Nisan 2004’e gelindiğinde, Murat Ersoy`un önderliğinde Atlasjet’te yeni bir yapılanmaya gidilmiştir. 14 Haziran 2004’te Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü tarafından "İç ve Dış Hatlarda Tarifeli ve Tarifesiz Seferlerle Yolcu ve Yük Taşımacılığı” yapmak üzere Atlasjet ruhsatlandırılmış ve 1 Temmuz 2004’ten itibaren iç hatlarda tarifeli seferlerine başlamıştır.

Turizm ve havacılık dünyasındaki son makro gelişmelerden sonra IATA üyesi olan ve IOSA tescilini alan Atlasjet, tarifeli havayolu olarak büyümeye ve bu doğrultuda iç ve dış hatlarda tarifeli sefer sayısını %75-80’e çıkarmaya karar vermiştir.

Atlasjet Jetmil

Jetmil, Atlasjet`in yolcularına sunduğu müşteri bağlılık programıdır. Programın sunduğu karta sahip yolcular, yaptıkları yolculuklarda Jetmil puanı kazanır ve kazandıkları puanlarla Atlasjet`ten indirimli ya da ücretsiz uçak bileti alabilir.

Jetmil bağlılık programına üyelik ücretsizdir. Jetmil kart, Jetmil elite kart, Jetmil junior club kart, Jetiş kart ve Jetmil family kart olmak üzere 5 tip Jetmil üyeliği bulunmaktadır. Tüzel kişiler, gruplar, dernekler ve 2 yaşını doldurarak 3 yaşından gün almış özel gerçek kişiler Jetmil üyesi olabilir.

Sahip Olunan Yetkiler, Sertifikalar ve Üyelikler

- TRTO Eğitim Yetkisi (B.757, A.320, A330)
- LVO CAT-IIIA yetkisi,
- RVSM Yetkisi,
- PRNAV Yetkisi,
- IATA Member (KK)
- IOSA
- ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi Sertifikasi,
- EFQM Mükemmellikte Kararlılık Sertifikası,
- TÖSHİD Üyeliği,
- WTM (World Tracer Management) Üyeliği

Atlasjet Filosu

Atlasjet` in Temmuz 2013 itibariyle toplamda 2889 yolcu kapasiteli 19 adet uçağı bulunmaktadır.

- Airbus A319-100 1 Adet 134 Yolcu Kapasiteli
- Airbus A320-200 3 Adet 158 Yolcu Kapasiteli
- Airbus A321-100 2 Adet 220 Yolcu Kapasiteli
- Airbus A321-200 9 Adet 200 Yolcu Kapasiteli

Atlasjet Yazısı ile Alakalı Yazılar

Santim 77, Fiyat 57
Santim 77, Fiyat 57
16 Kasım 2013 - 24 Ocak 2014 tarihleri arası Atlasjet iç hat seferlerinde, EkonomiPlus ayrıcalıklarını her şey dahil 57 TL’den başlayan fiyatlarla sunuluyor.
 
arabul.com
Yurtiçi Uçak Bileti Yurtdışı Uçak Bileti Charter Uçak Bileti
Anasayfa
Hakkımızda
Bilgi Bankası
İletişim Bilgileri
Turizm ve Ulaşım
Bu site bir İkia Turizm Ltd. Şti. kuruluşudur. İçerik veya görseller izin alınmadan kullanılmaz. © Copyright 2008 - 2014.
Yetkili acente İKİA Turizm 'dir. Sistem alt yapısı İpek TR / BiletAll tarafından kurulmuştur. Havayolları bilgi ve rezervasyon kaynağı İpek TR / BiletAll' dır. Kullanım Koşulları - Gizlilik Politikamız - İptal İade Şartları