Firmalar

Air Berlin

Anasayfa | Hakkımızda | Nasıl Online Bilet Alırım? | Bilgi Bankası | Bize Ulaşın
Yurtiçi Uçak Bileti Yurtdışı Uçak Bileti Charter Uçak Bileti
Türk Hava Yollari Anadolujet Atlasjet Sunexpress Borajet Onurair Pegasus
Yurtiçi
Yurtdışı
Charter
 
Berlin, Almanya
Fikir Paylaş

Bilgi Bankası

Şehir Rehberi   Ülke Rehberi   Havayolu Firmaları   Kampanyalar   Tavsiyeler   Faydalı Bilgiler   Haberler

Firma Ara

Air Berlin
Air Berlin
 
Air Berlin
 
Air Berlin
 
Air Berlin

Air Berlin` in Toplam uçuş noktası 80`dir. 8400 çalışanı bulunmaktadır. 2007 yılında şirket, 28.2 milyon yolcu taşımıştır. Filosunda 151 uçak vardır. Siparişte olan uçak sayısı ise 95`dir. 2009 yılı itibarıyla Esas Holding, Air Berlin`in yüzde 16.4 hissesini satın alarak şirketin en büyük hissedarı konumuna gelmiştir.

Türkiye’nin en büyük özel havayolu Pegasus ve Almanya’nın ikinci büyük havayolu şirketi Air Berlin işbirliklerini başlattı. Bugünden itibaren airberlin.com ve flypgs.com sitelerinden her iki havayolunun seçilen uçuşları görüntülenebilecek ve her iki site birbiriyle bağlantılı olacak ve bu sayede Pegasus misafirleri daha geniş bir uçuş ağından faydalanabilecek. 

Air Berlin Yazısı ile Alakalı Yazılar

Emirates
Emirates
Emirates, Dubai, BAE merkezli bir havayolu şirketidir. Dubai Hükümeti`ne ait olan Emirates, Birleşik Arap Emirlikleri’nin uluslararası havayolu şirketidir. Kurulduğu günden bu yana ikinci yılı hariç her yılını karlılıkla bitiren Emirates, ticari temellerde çalışan bir havayolu olarak Dubai Hükümeti’nden finansal destek, garanti ve koruma almadan ticari faaliyetlerine devam ediyor.
 
Öger Türk Fly
Öger Türk Fly
1969 yılında Vural Öger tarafından kurulan şirket, 40 yıllık ÖGER şirket geçmişindeki başarısının temel taşını oluşturmaktadır. Sayın Öger o zamanlarda Almanya - Türkiye uçuş pazarındaki büyük potansiyeli keşfetmiş ve vatandaşları için Türkiye`ye ilk defa Charter esaslı uçuşlar sunmuştur.
 
arabul.com
Yurtiçi Uçak Bileti Yurtdışı Uçak Bileti Charter Uçak Bileti
Anasayfa
Hakkımızda
Bilgi Bankası
İletişim Bilgileri
Turizm ve Ulaşım
Bu site bir İkia Turizm Ltd. Şti. kuruluşudur. İçerik veya görseller izin alınmadan kullanılmaz. © Copyright 2008 - 2014.
Yetkili acente İKİA Turizm 'dir. Sistem alt yapısı İpek TR / BiletAll tarafından kurulmuştur. Havayolları bilgi ve rezervasyon kaynağı İpek TR / BiletAll' dır. Kullanım Koşulları - Gizlilik Politikamız - İptal İade Şartları