Firmalar

Air Astana

Anasayfa | Hakkımızda | Nasıl Online Bilet Alırım? | Bilgi Bankası | Bize Ulaşın
Yurtiçi Uçak Bileti Yurtdışı Uçak Bileti Charter Uçak Bileti
Türk Hava Yollari Anadolujet Atlasjet Sunexpress Borajet Onurair Pegasus
Yurtiçi
Yurtdışı
Charter
 
Ankara , Türkiye
Fikir Paylaş

Bilgi Bankası

Şehir Rehberi   Ülke Rehberi   Havayolu Firmaları   Kampanyalar   Tavsiyeler   Faydalı Bilgiler   Haberler

Firma Ara

Air Astana
Air Astana
 
Air Astana
 
Air Astana
 
Air Astana

Bugün, Air Astana 6.2 yıllık bir yaş ortalaması ile 30 Batı uçak filosu işletmektedir. Yolcularına servis ve hizmet çoğunluğu tecrübeli yabancı personel tarafından desteklenmiş 4.000 `den fazla nitelikli personel tarafından sunulmaktadır. Türkiye’de İstanbul ve Antalya olmak üzere Asya, Kafkasya, Orta Asya, Kazakistan, Avrupa, Orta Doğu ve Rusya’ya toplam 39 farklı yere uçuş sağlamaktadır.

Misyonunu yerine getirmek için ülkenin sosyal, kültürel ve çevresel ihtiyaçlarına ve girişimlere katkıda bulunmak için Kazakistan`ın en saygın şirketlerinden biri olmak için çaba gösteren Air Astana ile seyahat etmek ayrıcalığınız olacaktır. Uçak biletinizi dilerseniz sitemizden bilgi sahibi olarak ve karşılaştırma olanağı bularak kredi kartınıza taksitle hemen temin edebilirsiniz.

Air Astana Yazısı ile Alakalı Yazılar

Emirates
Emirates
Emirates, Dubai, BAE merkezli bir havayolu şirketidir. Dubai Hükümeti`ne ait olan Emirates, Birleşik Arap Emirlikleri’nin uluslararası havayolu şirketidir. Kurulduğu günden bu yana ikinci yılı hariç her yılını karlılıkla bitiren Emirates, ticari temellerde çalışan bir havayolu olarak Dubai Hükümeti’nden finansal destek, garanti ve koruma almadan ticari faaliyetlerine devam ediyor.
 
Air Berlin
Air Berlin
Air Berlin, Lufthansa`dan sonra Almanya`daki en büyük ikinci havayolu şirketidir. Şirket Akdeniz`deki tatil merkezlerine, Kuzey Afrika`daki merkezlere, Kanarya Adaları`na, Avrupa`daki büyük merkezlere ve Almanya`daki 20 noktaya uçuşlar düzenlemektedir.
 
arabul.com
Yurtiçi Uçak Bileti Yurtdışı Uçak Bileti Charter Uçak Bileti
Anasayfa
Hakkımızda
Bilgi Bankası
İletişim Bilgileri
Turizm ve Ulaşım
Bu site bir İkia Turizm Ltd. Şti. kuruluşudur. İçerik veya görseller izin alınmadan kullanılmaz. © Copyright 2008 - 2014.
Yetkili acente İKİA Turizm 'dir. Sistem alt yapısı İpek TR / BiletAll tarafından kurulmuştur. Havayolları bilgi ve rezervasyon kaynağı İpek TR / BiletAll' dır. Kullanım Koşulları - Gizlilik Politikamız - İptal İade Şartları