Firmalar

Adria Airways

Anasayfa | Hakkımızda | Nasıl Online Bilet Alırım? | Bilgi Bankası | Bize Ulaşın
Yurtiçi Uçak Bileti Yurtdışı Uçak Bileti Charter Uçak Bileti
Türk Hava Yollari Anadolujet Atlasjet Sunexpress Borajet Onurair Pegasus
Yurtiçi
Yurtdışı
Charter
 
Ankara , Türkiye
Fikir Paylaş

Bilgi Bankası

Şehir Rehberi   Ülke Rehberi   Havayolu Firmaları   Kampanyalar   Tavsiyeler   Faydalı Bilgiler   Haberler

Firma Ara

Adria Airways
Adria Airways
 
Adria Airways
 
Adria Airways
 
Adria Airways

Star Alliance üyesi olarak, 193 ülkeye sağladığımız uçuşların küresel bir ağa erişimini sağlamaktayız.  Charter uçuşlarımızın çoğu Akdeniz`de olmak üzere merkezi Ljubljana olan 170 tarifeli uçuşumuz vardır. Şirketimizin tüm faaliyet temeli güvenlik kültürdür. Yol gösterici ilkemiz çalışanlarımızı işlerini müşterilerimizin güvenliği ve rahatlığı odaklı yetiştirmektir. Şirketimiz, işletme prosedürleri ve uçuş güvenliği organizasyonu belirleyen çok sayıda standartlar ve düzenlemeler için temel olarak hizmet vermektedir . Her havayolu kendi ülkesinin yasalarına uygun olarak çalışır, ama aynı zamanda Uluslararası Sivil Havacılık Örgütü gereklerine uygun olarak çalışmalıdır.

Sitemizde siz değerli kullanıcılarımız yalnızca Adria Havayolları hakkında değil aynı zamanda diğer birçok havayolu firması hakkında bilgi sahibi olacaksınız. Çoklu bilet satış sistemimiz sayesinde karşılaştırma olanağı bulabildiğiniz uçak biletini dilerseniz güvenlik konusunda endişe duymayacağınız sitemizden online olarak kredi kartınızla hemen satın alabilirsiniz.

Adria Airways Yazısı ile Alakalı Yazılar

Adria Havayolları iki yeni Bombardier alıyor
Adria Havayolları iki yeni Bombardier alıyor
Ljubljana, Slovenia merkezli hizmet veren Adria Havayolları uçak filosuna iki yeni uçak eklemek için jet uçak firması olan Bombardier ile anlaşmaya vardı.
 
arabul.com
Yurtiçi Uçak Bileti Yurtdışı Uçak Bileti Charter Uçak Bileti
Anasayfa
Hakkımızda
Bilgi Bankası
İletişim Bilgileri
Turizm ve Ulaşım
Bu site bir İkia Turizm Ltd. Şti. kuruluşudur. İçerik veya görseller izin alınmadan kullanılmaz. © Copyright 2008 - 2014.
Yetkili acente İKİA Turizm 'dir. Sistem alt yapısı İpek TR / BiletAll tarafından kurulmuştur. Havayolları bilgi ve rezervasyon kaynağı İpek TR / BiletAll' dır. Kullanım Koşulları - Gizlilik Politikamız - İptal İade Şartları