Firmalar

Havayolu Firmaları / Bilgi Bankası

Anasayfa | Hakkımızda | Nasıl Online Bilet Alırım? | Bilgi Bankası | Bize Ulaşın
Yurtiçi Uçak Bileti Yurtdışı Uçak Bileti Charter Uçak Bileti
Türk Hava Yollari Anadolujet Atlasjet Sunexpress Borajet Onurair Pegasus
Yurtiçi
Yurtdışı
Charter
 

Hangi Firma?

Firmaları bir de bizden dinleyin...

Fikir Paylaş

Bilgi Bankası

Şehir Rehberi   Ülke Rehberi   Havayolu Firmaları   Kampanyalar   Tavsiyeler   Faydalı Bilgiler   Haberler

Firma Ara

Yurtiçi veya yurtdışı uçuşunuzu gerçekleştirmek istiğiniz havayolu firması hakkında detaylı bilgi, firmaya ve firmanın uçaklarına ait görseller bu ekranda. Sürekli güncellenen veritabanımız ile size ulusal veya uluslar arası uçuşlar gerçekleştiren tüm yerli ve yabancı havayolu firmaları hakkında bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.
 

Adria Airways


Adria Havayolları Slovenya`nın milli havayolu şirketidir. Şirketin merkezi ülkenin başkenti Ljubljana şehrindedir. Adria Havayolları Star Alliance`ın bölgesel bir üyesidir. Şirket Avrupa ve Ortadoğu`ya seferler düzenlemektedir. 1961 yılında kurulmuş ve uçuş seferleri düzenlemeye başlamıştır. Adria Airways elli yıldan fazla deneyimiyle hizmet sunmaktadır.
 

Aeroflot


Rusya Federasyonu`nun ulusal (bayrak taşıyıcısı) ve taşıdığı yıllık yolcu sayısı olarak en büyük havayolu şirketi. Dünya`nın en eski havayolu şirketlerinden biri olan Aeroflot, Sovyetler Birliği, döneminde dünya sivil hava trafiğinin yüzde 15`ini oluşturan uçuşlarıyla dünyanın en büyük havayolu işletmesiydi.
 

Aerosvit


1994 yılında kurulan Aerosvit tarifeli içi ve dış hat seferleri gerçekleştiren Ukrayna`nın en büyük havayolu şirketidir. Aerosvit iç ve dış hat olmak üzere toplam 35 destinasyona 14 uçaklık filosu ile hizmet vermektedir.
 

Air Arabia


Air Arabia, Orta Doğu ve Kuzey Afrika`nın önde gelen düşük maliyetli taşıyıcı havayolu şirketidir. Air Arabia Ekim 2003`te faaliyete başlamıştır ve şu anda Orta Doğu, Afrika, Hint Yarımadası ve Avrupa`da yayılan yerlerinden geniş bir yelpazede Sharjah Uluslararası Havaalanı`na çalışır. Air Arabia konfor, güvenilirlik ve değer-için-para uçak seyahatleri sunan odaklanan ödüllü bir havayolu şirketidir.
 

Air Astana


2001 yılında kurulan ve ilk uçuşunu 2002’ de gerçekleştiren Kazakistan’a ait Astana Havayolu, Kazakistan’ın milli ihtiyaçlarına hizmet etmek ve tamamlamak için modern nesil uçakları kullanan güvenlik ve hizmeti sayesinde yüksek standartlarda karlı yurtiçi ve uluslararası hava hizmetleri sağlamak olan misyonunu değiştirmeden sürdürür.
 

Air Berlin


Air Berlin, Lufthansa`dan sonra Almanya`daki en büyük ikinci havayolu şirketidir. Şirket Akdeniz`deki tatil merkezlerine, Kuzey Afrika`daki merkezlere, Kanarya Adaları`na, Avrupa`daki büyük merkezlere ve Almanya`daki 20 noktaya uçuşlar düzenlemektedir.
 

Air Canada


Kanada`nın en büyük tam hizmet havayolu ve Kanada-ABD, sınır ötesi pazarda ve uluslararası pazarda tarifeli yolcu hizmetlerinin en büyük sağlayıcısı olan Air Canada yılda 35 milyon yolcuya yakın hizmet vermektedir ve beş kıtada 175`den fazla noktaya direkt yolcu hizmet vermektedir. Bir Star Alliance ™ üyesi olan Air Canada, dünyanın en kapsamlı hava ulaşım ağının kurucu üyesidir.
 

Air China


1988’de kurulan ve 2002’de Sivil Havacılık Sistemi Reform Programı’na göre Dışişleri Bakanlığı’nın onayladığı bir Star Alliance grup üyesi olan Çin Havacılık Grubu Şirketi kurulmuştur. Topluma hizmet ve sonsuz güveni temsil etmek için geleneksel olarak huzur ve mutluluğu ifade eden Anka logosunu kullanan şirket yolcuları için seçkin seyahat deneyimleri oluşturur.
 
 
Sayfa: 1 Diğer Sayfalar: 1 2 3 4 5 6

Şehir Rehberinden

Ülke Rehberinden

Havayolu Firmalarından

Glasgow Şehir Rehberi
Glasgow bugün Avrupa’nın ilk yirmi finansal merkezinden biridir ve İskoçya’nın bazı önemli iş adamlarına ev sahipliği yapmaktadır. 19. yüzyıl sonlarında 20. yüzyıl başlarında Glasgow’un nüfusu 1 milyonun üzerine çıktı. Londra, Paris ve Berlin`den sonra Avrupa’nın 4. büyük şehriydi.1960`larda şehrin büyük bir kısmı civardaki kasabalara taşındı.
Grenada Ülke Rehberi
 
Uganda Ülke Rehberi
 
- Atlasjet
 
- Air France
 
- Borajet
 
- Singapore Airlines
 
- United Airlines
 
- Öger Türk Fly
 
arabul.com
Yurtiçi Uçak Bileti Yurtdışı Uçak Bileti Charter Uçak Bileti
Anasayfa
Hakkımızda
Bilgi Bankası
İletişim Bilgileri
Turizm ve Ulaşım
Bu site bir İkia Turizm Ltd. Şti. kuruluşudur. İçerik veya görseller izin alınmadan kullanılmaz. © Copyright 2008 - 2014.
Yetkili acente İKİA Turizm 'dir. Sistem alt yapısı İpek TR / BiletAll tarafından kurulmuştur. Havayolları bilgi ve rezervasyon kaynağı İpek TR / BiletAll' dır. Kullanım Koşulları - Gizlilik Politikamız - İptal İade Şartları