Bilgiler

Rezervasyon ve Bilet Şartları

Anasayfa | Hakkımızda | Nasıl Online Bilet Alırım? | Bilgi Bankası | Bize Ulaşın
Yurtiçi Uçak Bileti Yurtdışı Uçak Bileti Charter Uçak Bileti
Türk Hava Yollari Anadolujet Atlasjet Sunexpress Borajet Onurair Pegasus
Yurtiçi
Yurtdışı
Charter
 
Ankara , Türkiye
Fikir Paylaş

Bilgi Bankası

Şehir Rehberi   Ülke Rehberi   Havayolu Firmaları   Kampanyalar   Tavsiyeler   Faydalı Bilgiler   Haberler

Faydalı Bilgi Ara

Rezervasyon ve Bilet Şartları

Yolcu, bileti satın alırken girdiği isim, soyad, doğum tarihi ve telefon gibi bilgilerin yanlışlığından dolayı bileti satın aldığı havayolunun uygulayacağı her türlü cezai şart, iptal ve iade koşullarını kabul etmiş sayılır ve biletini bu koşullara göre satın almış olur.

Yolcu, bileti UcakBiletiAraBul.com sitesinden satın alırken havayolu firmasının uyguladığı her türlü iptal ve iade kurallarını kabul etmiş sayılır. UcakBiletiAraBul.com bu konuda sorumlu tutulamaz.

Yolcunun satın almış olduğu bileti temsil eden havayolunun yapacağı gecikmeler, rötarlar ve değişikliklerden UcakBiletiAraBul.com sorumlu değildir.

12 saatten az bir zaman kala iptal edildiği takdirde bilet bedelinin %30 `u ceza olarak tahsil edilir. Bilet bedeli üzerinden %30 ceza uygulanır. Değişiklik işlem ücreti alınır ve olası fiyat farkı tahsil edilir. Uçuşa 24 saatten az kalan biletlerin iptali durumunda brüt bilet ücretinden Servis Ücreti kesilerek kalan miktarın iadesi sistemimize girilen kredi kartına yapılır.

Havayolu firmasının yaptığı rezervasyon iptali, bilet iptali; bilet iptalinin reddi, ücret iadesinin reddi gibi durumlardan UcakBiletiAraBul.com sorumlu değildir.

Kullanıcının bilgisayarından, internetinden veya internet kullanımından doğan hatalı biletleme, isim hatası, ücret hatası gibi durumlarda sorumluluk kullanıcıya aittir.

Biletinizi satın aldığınız havayolunun yürürlükteki uçuş kuralları öncelikle geçerlidir. Aşağıdaki yükümlülükler tüm havayollarının genel uçuş kurallarıdır:

Bilet ve bagaj işlemleri içhat uçuşlarda 90 dakika, dışhat uçuşlarda uçağın tarifeli kalkış saatinden 3 saat (180 dakika) önce başlar.Uçağın tarifeli kalkış saatinden 45 dakika önce bagaj ve check-in işlemlerini tamamlamayan yolcular o uçusla ilgili tüm haklarını kaybederler

0-6 Yaş yolcular ebeveynsiz uçamaz. 6-12 yaşında yalnız uçacak yolcular için havalimanında refaktasiz çocuk işlemi yapılması gerekir.

Fazla bagaj havayolunun belirledigi ücrete tabidir.

Bagaj ve check-in işlemlerinizi Pasaport, Ehliyet, Nüfus Cüzdanı, Evlilik Cüzdanı gibi geçerli bir Kimlik belgesi ile yapmak zorunludur. Aksi taktirde uçuşa kabul edilmezsiniz.

Sitemizden satın almış olduğunuz E-Bilet ile sadece geçerli kimlik belgesi uyumlu olan yolcu(lar) uçabilir. Devredilemez.

Uçuşla ilgili bilgilerinizi uçuştan 48 saat önce teyit etmeniz gerekir, aksi taktirde doğacak problemlerden UcakBiletiAraBul.com sorumlu tutulamaz.

Yolcu rezervasyon kaydındaki uçuşu gerçekleştirmediği taktirde bilet ücret iadesi yapılmaz. İPTAL, İADE ve TARİH DEĞİŞİKLİ?İ ücretlidir.

Promosyon biletlerde İPTAL, İADE veya TARİH DEĞİŞİKLİĞİ yoktur.

Rezervasyon ve Bilet Şartları Yazısı ile Alakalı Yazılar

Bitlis Şehir Rehberi
Bitlis Şehir Rehberi
Bitlis yöresinde Doğu Toroslar’ın teşkil ettiği geniş kavis,hem yüksek olduğu hem de geniş sıra dağlar meydana getirdiği için geçilmesi imkansız bir set halini almıştır. İşte Bitlis bu dağ settinin nispeten daralmış olduğu bir vadinin üzerinde kurularak bir taraftan Van Gölü Havzası, diğer taraftan Güney Doğu Anadolu bölgesi ile olan irtibatı sağlayarak stratejik önemini tarihin her devrinde göstermiştir.
 
THY ve Anadolu Ajansı güçlerini birleştirdi
THY ve Anadolu Ajansı güçlerini birleştirdi
Türk Hava Yolları (THY) internet sistemine sahip olan uçaklarında canlı haber hizmeti vermek amacıyla Anadolu Ajansı (AA) ile bir anlaşma yaptı. Yapılan anlaşma Anadolu Ajansı` nın, üzerinde internet donanımı bulunan THY uçaklarında anlık olarak haberler yayınlayabilmesini mümkün kılıyor.
 
arabul.com
Yurtiçi Uçak Bileti Yurtdışı Uçak Bileti Charter Uçak Bileti
Anasayfa
Hakkımızda
Bilgi Bankası
İletişim Bilgileri
Turizm ve Ulaşım
Bu site bir İkia Turizm Ltd. Şti. kuruluşudur. İçerik veya görseller izin alınmadan kullanılmaz. © Copyright 2008 - 2014.
Yetkili acente İKİA Turizm 'dir. Sistem alt yapısı İpek TR / BiletAll tarafından kurulmuştur. Havayolları bilgi ve rezervasyon kaynağı İpek TR / BiletAll' dır. Kullanım Koşulları - Gizlilik Politikamız - İptal İade Şartları