PEGASUS

Pegasus Kahramanmaraş Istanbul Yurtdışı Uçak Bileti

Anasayfa | Hakkımızda | Nasıl Online Bilet Alırım? | Bilgi Bankası | Bize Ulaşın
Yurtiçi Uçak Bileti Yurtdışı Uçak Bileti Charter Uçak Bileti
Air France Condor Lufthansa Alitalia KLM Malev Iberia Swiss Air
Yurtiçi
Yurtdışı
Charter
 

PEGASUS Bilet

Kahramanmaraş şehrinden Diğer tüm şehirlere uçak biletleri

Fikir Paylaş

Kahramanmaraş Hakkında

Kahramanmaraş Şehir Rehberi
Doğu Akdeniz’de bulunan Kahramanmaraş, dondurması ile ünlü bir ildir. Dünyanın sayılı madalyalı şehirlerinden biri olan Maraş`a Kurtuluş Savaşı sırasında halkın gösterdiği direnişten dolayı 7 Şubat 1973` den itibaren TBMM tarafından Kahramanlık ünvanı verilerek adı Kahramanmaraş olarak değiştirilmiştir.

Yurtdışı Promosyon Uçuşlar

Ankara

199 EUR 'den
başlayan fiyatlarla
 

Pegasus ile Kahramanmaraş - Istanbul

Küçük bir havayolu firması olarak pistlere çıkan Pegasus,  yenilikçi hedefleri, disiplinli personeli ve yaptığı zekice hamleleri sayesinde; günümüzde, sadece birkaç sene önce kimsenin tahmin bile edemeyeceği bir seviyeye ulaşmıştır. Hiç şüphesiz ki Pegasus firmasının bu başarısının arkasında Sabancı zekası ve disiplini önemli bir yer tutmaktadır. Kurulduğu ilk yıllarda sadece birkaç şehire ve ülkeye uçuş düzenleyen firma, oluşturduğu flypgs imajı ile günümüzde ekonomik uçak biletleri denilince akla ilk gelen firmalardan olmuştur.

Pegasus firması, sıçrama yapmaya karar verdiği dönemden bu güne, ağırlıklı olarak İstanbul Atatürk Havalimanı` nı tercih etmek yerine daha sakin ve çok daha az popüler havalimanı Sabiha Gökçen Havalimanı` nı tabiri caizse şirketin kalesi haline getirmiştir. Uçak seferlerinin çoğunu Sabiha Gökçen` den veya Sabiha Gökçen` e yapan Pegasus Havayolları, özellikle ucuz uçak biletleri konusunda bu havalimanını vazgeçilmez hale getirmiştir. Günümüzde İstanbul Anadolu yakası uçuşları çoğunlukla Pegasus firması tarafından gerçekleştirilmektedir.

Çoklu uçak bileti listeleme sistemimizde siz sayın ziyaretçiler sadece Pegasus uçuşlarını görmeyecek, diğer firmaların uçuşları hakkında da bilgi sahibi olacaksınız. Uçuşları ve firmaları karşılaştırdıktan sonra geriye sadece online biletinizi dilerseniz Pegasus` dan , dilerseniz de sistemimizde listelenen diğer havayolu firmalarından almak kalacak.  Kahramanmaraş şehri, bu ?ehire gidip görmeyen için sadece lezzetli dondurma anlamına gelebilir. Ama şehre gidildiğinde, bu şehrin yüzyıllardır koruyarak günümüze kadar taşıdığı doğal güzellikler ve kültürel ögeler ziyaretçileri büyüler. Kahramanmara?` a has o kadar kültürel motif vardır ki, anlatmakla bitmez. Gidip görmeniz, hikayeleri Maraşlıların ağzından dinlemeniz gereklidir. Mesela dünya üzerinde Kahramanmara?` dan başka hiç bir şehir, şehir halkının kahramanlıkları sayesinde madalya almaya layık görülmemiştir. Türkiye` de başka hiçbir şehrin isminin önüne "Kahraman" sıfatı eklenmemiştir. Eshab-ı Keyf efsaneleri başka hiçbir şehirde bu şehirdeki kadar anlam bulmamıştır.

1996 yılında hizmete açılan Kahramanmaraş Havaalanı, çok yoğun hava trafiğine sahip olmasa da; Anadolujet, Türk Hava Yolları ve Pegasus başta olmak üzere yurtiçi uçuşlar düzenleyen firmaların düzenli olarak Kahramanmaraş uçak seferleri yaptığı bir havaalanıdır. Siz de uygun fiyata Kahramanmaraş uçak biletleri almak ve hiç sorunsuz bir Kahramanmaraş uçuşu gerçekleştirmek istiyorsanız bizim online bilet sistemimizi kullanabilirsiniz. Tüm firmaları listeler, karşılaştırır; dilediğiniz havayolu firmasının uçuşuna internetten bilet alabilirsiniz.


En uygun Istanbul uçuşları tek ekranda!Gitmek istediğiniz şehir veya ülkeyi bizim online bilet arama motorumuza yazarak tüm yurtdışı uçak biletlerini görebilirsiniz. Bizim tavsiyemiz, tabiki de öncelikli olarak tarifeli yurtdışı uçuş seferlerine bakmanız ve fiyat farkı çok fazla yoksa yurtdışı biletinizi tarifeli bir bilet olarak güvenilir bir havayolu firmasından almanızdır. Bu işlemi online olarak dakikalar içerisinde bizim online yurtdışı bilet sistemimizi kullanarak gerçekleştirebilirsiniz. Tarifeli biletler fiyat olarak çok yükselmiş ise veya uçuş bulamamış iseniz o zaman imdadınıza charter uçak biletleri yetişir. Bizi telefonla arayarak charter uçuşlar konusunda bilgi edinebilir ve telefondan uçak bileti satın alabilirsiniz.

PEGASUS Hakkında

Havayoluyla yolculuğun herkesin hakkı olduğuna inanan Pegasus, tedarikçileri ve iş ortakları ile birlikte, yani hep birlikte bu düşünce için çalışan yenilikçi, akılcı, ilkeli ve sorumlu yaklaşımı ile bölgesinde lider ekonomik havayolu olmayı hedefleyen bir havayolu firmasıdır.

PEGASUS Kampanyaları

Pegasus ile Simferopol 39 Euro
#atlayıpgitsem Diyen Kazanıyor

Haritada Pegasus ile Kahramanmaraş - Istanbul

arabul.com
Yurtiçi Uçak Bileti Yurtdışı Uçak Bileti Charter Uçak Bileti
Anasayfa
Hakkımızda
Bilgi Bankası
İletişim Bilgileri
Turizm ve Ulaşım
Bu site bir İkia Turizm Ltd. Şti. kuruluşudur. İçerik veya görseller izin alınmadan kullanılmaz. © Copyright 2008 - 2014.
Yetkili acente İKİA Turizm 'dir. Sistem alt yapısı İpek TR / BiletAll tarafından kurulmuştur. Havayolları bilgi ve rezervasyon kaynağı İpek TR / BiletAll' dır. Kullanım Koşulları - Gizlilik Politikamız - İptal İade Şartları