CORENDON

CORENDON Antalya Almatı Yurtdışı Uçak Bileti

Anasayfa | Hakkımızda | Nasıl Online Bilet Alırım? | Bilgi Bankası | Bize Ulaşın
Yurtiçi Uçak Bileti Yurtdışı Uçak Bileti Charter Uçak Bileti
Air France Condor Lufthansa Alitalia KLM Malev Iberia Swiss Air
Yurtiçi
Yurtdışı
Charter
 

CORENDON Bilet

Antalya şehrinden Almaata uçak biletleri karşılaştırmalı ekranda

Fikir Paylaş

Antalya Hakkında

Antalya Şehir Rehberi
Antalya, Akdeniz Bölgesi`nde yer alan; doğası, palmiyelerle sıralanmış bulvarları, geleneksel mimarisini korumuş merkezi Kaleiçi ve büyük ölçekli turizm yatırımları ile Türkiye` nin önemli turizm merkezlerinden biridir. Resmi olmayan birçok kaynakta Antalya` dan "Turizmin başkenti" sıfatı ile bahsedilir.

Almatı Hakkında

Almatı Şehir Rehberi
Beklentilerin ötesinde bir şehir olarak karşınıza çıkar. Yollar hayret verici düzeyde kusursuza yakındır. Akla gelmeyen markaların açmış olduğu mağazalarla karşılaşabileceğiniz caddeler mevcuttur. Türkiye’de herhangi bir yerde kolay kolay bulamayacağınız albümlerin bir araya getirilmiş olduğu müzik marketlerde kendinizi kaybedersiniz. Yemekler, Türk yemeklerinin biraz daha yağlı çeşitleridir.
 

CORENDON ile Antalya - Almatı

Corendon Havayolları, iki Türk girişimcinin kurduğu ve kısa zamanda büyük başarılara imza atan bir havayolu firmasıdır. Daha çok genç bir havayolu firması olmasına rağmen özellikle yaz aylarında diğer firmaların yüksek fiyatlı uçtuğu rotalarda ekonomik uçak bileti fiyatları ile uçan Corendon, kısa zamanda yolcuların beğenisini ve takdirini kazanmış bir firmadır.

Siz de Corendon dahil tüm yurtdışı uçuşlarını alt alta listelemek, bu yurtdışı uçuşlarını karşılaştırmak ve size en uygun uçak biletini satın almak istiyor iseniz bizim karşılaştırmalı online bilet sistemimiz tam size göre. Tüm yurtdışı havayolu firmaları ve tüm yurtdışı uçuşları tek çatı altında sizlerin hizmetinde.


Antalya sadece Türkiye` nin değil, tüm dünyanın tanıdığı ve ilk fırsatta ziyaret edilecek tatil yöreleri listesine eklediği bir şehirdir. Coğrafi konumu, iklimi ve deniz kenarında oluşu Antalya` yı yüzlerce, hatta binlerce yıldır önemli bir yaşam ve ticaret noktası haline getirmiştir. Bu özelliği günümüzde de devam etmektedir. Hoşgörülü ve çağdaş insanları, turistik ve doğal güzelliklerle dolu çevresi ile yaşanacak güzel bir şehir olmanın yanı sıra; hava, kara ve deniz yolları bağlantıları ile de ticaretin gözbebeği olmuştur Antalya.

Türkiye` de tatil deyince, uluslararası camiada ise Türkiye deyince akla ilk gelen şehirlerden bir Antalya` dır. Bu nedenle hem yurtiçinden hem de yurtdışından çok yoğun talep vardır bu şehre. Ülkenin en güneyinde olması ve kuzeyinin dağlarla kaplı olması Antalya` ya karadan ve denizden ulaşımı zorlaştırmaktadır. Bu yüzden insanlar Antalya` ya gelirken daha çok havayolu ulaşımını seçmektedir. Bu durum Antalya Havaalanı` nın özellikle yaz döneminde tam kapasite çalışmasına neden olmaktadır. 

Yurtiçi ve yurtdışı pek çok şehirden Antalya` ya direkt veya aktarmalı uçuşlar düzenlenmektedir. Uçuş sıklığının fazla oluşu uçak bileti fiyataları` nın uygun seviyede olmasına sebep olmaktadır. Dolayısı ile, Antalya uçak biletinizi son dakikada almadığınız sürece ekonomik bilet fiyatları yüzünüzü güldürür. Bizim uçak bileti karşılaştırma sistemimiz ile tüm uçuşları karşılaştırabilir ve dilediğiniz sefere internetten uçak bileti satın alabilirsiniz.  


Kazakistan’ın eski başkenti olan Almaata, ülkenin en gelişmiş şehirlerinden biridir. Bünyesinde barındırdığı birçok müze ve eğlence mekanlarıyla ziyaretçilerini büyüleyen Almaata’dan siz de çok etkileneceksiniz. 

Almatı Uluslararası Havalimanı, Kazakistan`ın en büyük uluslararası havaalanıdır. Almatı`ya 18 km uzaklıkta bulunmaktadır. 2006 senesinde havalimanından 2 milyon yolcu uçtuğu düşünülmektedir. 

Siz de sitemizi kullanarak seyahat programınıza en uygun gördüğünüz Almaata uçuşu için oturduğunuz yerden zahmetsizce online bilet satın alabilirsiniz.


Gitmek istediğiniz şehir veya ülkeyi bizim online bilet arama motorumuza yazarak tüm yurtdışı uçak biletlerini görebilirsiniz. Bizim tavsiyemiz, tabiki de öncelikli olarak tarifeli yurtdışı uçuş seferlerine bakmanız ve fiyat farkı çok fazla yoksa yurtdışı biletinizi tarifeli bir bilet olarak güvenilir bir havayolu firmasından almanızdır. Bu işlemi online olarak dakikalar içerisinde bizim online yurtdışı bilet sistemimizi kullanarak gerçekleştirebilirsiniz. Tarifeli biletler fiyat olarak çok yükselmiş ise veya uçuş bulamamış iseniz o zaman imdadınıza charter uçak biletleri yetişir. Bizi telefonla arayarak charter uçuşlar konusunda bilgi edinebilir ve telefondan uçak bileti satın alabilirsiniz.

CORENDON Hakkında

Corendon Hava Yolları Türk tescilli bir hava yolu operatörüdür. Corendon grubuna ait olarak bünyesinde turizm sektöründe hizmet veren tur operatörleri bulunmaktadır. Corendon Hava Yolları ana uçuş noktaları arasında Hollanda, Belçika, Danimarka, İsrail, Italya, Fransa, İspanya, Polonya, Romanya, Arnavutluk, Macaristan, İran, Kosova ve Almanya gibi ülkeler yer almaktadır.

CORENDON Kampanyaları

Haritada CORENDON ile Antalya - Almatı

arabul.com
Yurtiçi Uçak Bileti Yurtdışı Uçak Bileti Charter Uçak Bileti
Anasayfa
Hakkımızda
Bilgi Bankası
İletişim Bilgileri
Turizm ve Ulaşım
Bu site bir İkia Turizm Ltd. Şti. kuruluşudur. İçerik veya görseller izin alınmadan kullanılmaz. © Copyright 2008 - 2014.
Yetkili acente İKİA Turizm 'dir. Sistem alt yapısı İpek TR / BiletAll tarafından kurulmuştur. Havayolları bilgi ve rezervasyon kaynağı İpek TR / BiletAll' dır. Kullanım Koşulları - Gizlilik Politikamız - İptal İade Şartları