AIR-FRANCE

AIR-FRANCE Diyarbakır Meksika Meksika Yurtdışı Uçak Bileti

Anasayfa | Hakkımızda | Nasıl Online Bilet Alırım? | Bilgi Bankası | Bize Ulaşın
Yurtiçi Uçak Bileti Yurtdışı Uçak Bileti Charter Uçak Bileti
Air France Condor Lufthansa Alitalia KLM Malev Iberia Swiss Air
Yurtiçi
Yurtdışı
Charter
 

AIR-FRANCE Bilet

Diyarbakır şehrinden Meksika` ya en kolay ve ekonomik uçuşu bulun

Fikir Paylaş

Diyarbakır Hakkında

Diyarbakır Şehir Rehberi
Diyarbakır ve çevresi tarih öncesi dönemlerden itibaren her devirde nemini korumuş Anadolu ile Mezopotamya Avrupa ile Asya arasında doğal bir geçiş yolu bir köprü görevi yapmış bu nedenle de çeşitli uygarlıkların tarihi ve kültürel mirasını günümüze kadar taşımıştır. Kent, tarih boyunca Amida, Amid, Kara-Amid, Diyar-Bekr, Diyarbekir ve Diyarbakır adlarını almıştır.

Meksika Hakkında

Meksika Ülke Rehberi
Başkentteki Büyük Tapınak, 1325 yılında yapımına başlanmış eskiden dünyanın merkezi olduğu düşünülen bir eserdir. Hemen yanında ünlü Meksikalı ressam Frida Kahlo ile evli olan ünlü ressam Diego Rivera’nın resimlerinin olduğu eski parlamento binası Ulusal Saray, hemen diğer yanında İspanyol kolonisi zamanındaki en önemli dini merkezlerden biri olan Metropolitan- Sagrario Katedrali.
 

AIR-FRANCE ile Diyarbakır Şehrinden Meksika

Air France (Compagnie Nationale Air France) Air France-KLM Group şirketinin altında hizmet sağlayan Fransa ulusal havayollarıdır.

Uçuş biletinizi güvenli ve basit bir şekilde almak istiyorsanız doğru adrestesiniz.Tek ekran kolaylığı ile birlikte air-france uçak biletinizi diğer firmalarla karşılaştırabilirsiniz.Uygun taksit imkanlarımızdan faydalanabilirsiniz.Online yurtdışı bilet sistemimiz bir tık ötenizde.İyi uçuşlar.


Diyarbakır, hem tarihi ve turist güzellikleri bakımından hem de bölgeye liderlik eden coğrafi konumu bakımından ziyaretçilerin sık sık uğradığı şehirlerden biridir. Sadece turistik sebeplerden dolayı değil, iş ve eğitim sebebi ile de Diyarbakır` ı seçen vatandaşlarımız da Diyarbakır şehrine gittiklerinde sıradan bir doğu kentinden çok çok üstün bir şehir ile karşılaşmaktadır. Bazı gayri resmi kaynaklarda "Doğunun Paris`i" olarak anılır. Çünkü Diyarbakır` ın sosyal ve kültürel yaşam seviyesi, batıdaki büyükşehirler kadar olmasa da, standart bir doğu ilinin yukarısındadır.

Diyarbakır Havaalanı 1952 yılından bu yana hizmet vermekte olup hem yurtiçi uçuşlara hem yurtdışı uçuşlara, hem de askeri uçuşlara hizmet sağlamaktadır. Özellikle askeri personel, öğrenci, memur ve iş adamlarının tercihi olan Diyarbakır uçuşları, hem sefer sıklığı ile hem de ekonomik uçak bileti fiyatları ile Diyarbakır sakinlerini memnun etmektedir. Günümüzde Türk Hava Yolları, Anadolujet, Onurair, Sunexpress ve diğer havayolu firmaları hemen hemen her gün Diyarbakır uçuşları düzenlemektedir.

Uçakla Diyarbakır` a gitmek istediğinizde veya Diyarbakır` dan başka şehre uçmak istediğinizde bizim sistemimizden online uçak bileti alabilirsiniz. Karşılaştırmalı sistemimiz, uçuş yapmak istediğiniz tarihte online biletlemeye uygun tüm Diyarbakır uçak biletlerini karşılaştırabilir seçtiğiniz uçuşa internetten uçak bileti satın alabilirsiniz.  


En uygun yurtdışı uçuşlar tek ekranda!Orta Amerika’da 1.972.546 km2’lik bir yüzölçümüne sahip olan Meksika; Batıda Pasifik Okyanusu, doğuda Karayip Denizi ve kuzey doğuda Meksika Körfezi arasında yer alır. Sıcak insanların, eşsiz lezzetlerin, Azteklere kadar uzanan tarihin ve muhteşem plajların ülkesi Meksika’da kim hayal gibi bir tatil yaşamak istemez ki.

Ülkenin en büyük havalimanları arasındaki Mexico City’de bulunan Juarez Uluslararası Havalimanı, başkente 51 km uzaklıktaki Toluca Havalimanı, Merida kentindeki Merida Uluslararası Havalimanı,  başkente 81 km uzaklıktaki Puebia Havalimanı ve Tampico şehrinde hizmet veren Tampico Havalimanı aracılığıyla bu muhteşem ülkeye seyahat edebilirsiniz.

Siz de sistemimiz aracılığıyla tüm Meksika uçuşlarını tek ekrandan karşılaştırabilir, size en uygun Meksika uçuşu için hiçbir acentaya dahi gitmeden ekonomik ve güvenli bir şekilde online uçak biletinizi satın alabilirsiniz.

AIR-FRANCE Hakkında

Air France dünya çapında Fransa ve Avrupa’da 1.500 günlük uçuş gerçekleştiriyor. 2004 yılından beri, Air France ve KLM, Avrupa`nın önde gelen hava taşımacılığı gruplarından birini oluşturmuşlardır. Iki havayolu anda müşterilerine Paris-Charles de Gaulle ve Amsterdam-Schiphol kendi merkezlerinden 113 ülkede 230 varış noktalarını kapsayan bir ağa erişim sunmaktadır.

AIR-FRANCE Kampanyaları

Haritada AIR-FRANCE ile Diyarbakır Şehrinden Meksika

arabul.com
Yurtiçi Uçak Bileti Yurtdışı Uçak Bileti Charter Uçak Bileti
Anasayfa
Hakkımızda
Bilgi Bankası
İletişim Bilgileri
Turizm ve Ulaşım
Bu site bir İkia Turizm Ltd. Şti. kuruluşudur. İçerik veya görseller izin alınmadan kullanılmaz. © Copyright 2008 - 2014.
Yetkili acente İKİA Turizm 'dir. Sistem alt yapısı İpek TR / BiletAll tarafından kurulmuştur. Havayolları bilgi ve rezervasyon kaynağı İpek TR / BiletAll' dır. Kullanım Koşulları - Gizlilik Politikamız - İptal İade Şartları